Styrobud Górno

Styrobud Górno jest to firma, która może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w produkcji grillów betonowych.

Grillowanie to świetna rozrywka w sezonie letnim. Jest to możliwość spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych i rodziny, jednocześnie przygotowując aromatyczne potrawy na ruszcie. W bogatym asortymencie firmy Styrobud możemy znaleźć grille betonowe, grille metalowe oraz grillowendzarnie, więc każdy znajdzie coś dla siebie,  zależnie od swoich potrzeb.

Dla osób posiadających własny ogród idealnie sprawdzą się grille betonowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością, więc grill będzie idealnie spełniać swoje funkcje przez długi okres czasu. Są odporne na działanie zarówno niskich jak i wysokich temperatur. Dzięki swojej ciekawej stylistyce mogą stać się również ozdobą naszego ogrodu. Dla osób, które rzadziej grillują, lepszą opcją będzie zakup grilla metalowego. Firma Styrubud posiada w swojej ofercie grille ze stali nierdzewnej, odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Grill betonowy może być wyposażony również w wędzarnie. Jest to praktyczne rozwiązanie, które umożliwi przygotowanie zdrowych, domowych wyrobów wędliniarskich bez konserwantów i sztucznych barwników. Grille z wędzarnią produkowane przez Stryrobud są wykonane z trwałych materiałów, gównie z betonu, dzięki czemu są trwałe i funkcjonalne.

Firma Styrobud posiada w swojej ofercie również betonowe rabaty warzywne. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uprawiać warzywa, ale nie mają własnego ogródka lub jakość gleby na to nie pozwala. Warzywniki to specjalne skrzynie betonowe, które wypełnia się ziemią i można postawić nawet na niewielkiej przestrzeni np. balkonie.

W asortymencie firmy Styrobud można znaleźć także szeroką gamę produktów do dekoracji ogrodu m.in. fontanny, donice, figury oraz kolumny betonowe i tralki. Wszystkie produkty są unikalne i precyzyjnie wykonane. Dzięki specjalistycznemu procesowi produkcji wyroby są odporne na niekorzystne warunki pogodowe i mogą posłużyć na wiele lat.  

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a