Mati-Met

Mati-Met

Jesteśmy firmą specjalizująca się w produkcji ogrodzeń różnego typu. Stanowimy zespół, który posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość i standard w wykonaniu.

Co oferujemy?

Wykonywane przez nas produkty posiadają różne parametry. Na zlecenia klientów wykonujemy panele ogrodzeniowe, które w zależności od potrzeb posiadają trzy lub cztery przetłoczenia usztywniające. Wymiary paneli są dostosowane w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać panele w wysokości od 1230mm do 2430 mm. Do produkcji słupków wykorzystujemy kształtownik prostokątny, którego wymiary wynoszą: 60x40mm. Zależy nam na wysokim standardzie wykonania oraz na wieloletnim korzystaniu z naszych produktów, dlatego do produkcji elementów złącznych, wykorzystujemy jedynie elementy nierdzewne.

Wyróżniamy się

Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje się na tle konkurencji, przede wszystkim profesjonalizmem. Chcemy, aby nasze produkty były całkowicie dostosowane pod wymagania klientów. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju sugestie oraz prośby z ich strony. Staramy się zrealizować każdą, jeżeli jest to tylko możliwe.
Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na naszą stronę internetową www.mati-met.pl

Kontakt:
tel. (17) 857 70 66
e-mail: [email protected]
adres: 36-073 Palikówka 198

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a