Szkoła Przetrwania Bukowe Berdo

Bieszczady – miejsce, gdzie można uciec od cywilizacji i zdać się tylko na siebie i swoje umiejętności. Aby jednak tego dokonać – zapraszamy na wyprawy survivalowe z nami. To niezła szkoła życia i jeszcze lepsza przygoda.
Oferta wypoczynku w Bieszczadach kierowana jest do każdego, kto chce aktywnie spędzić swój czas w BIESZCZADACH. W swojej ofercie posiadamy atrakcje, które na długo pozostaną w waszej pamięci. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny z dziećmi, grona przyjaciół czy też kolonie i zielone szkoły. Każdy tu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
Wyprawy survivalowe, nocne wypady do lasu, obserwacja przyrody to tylko niektóre elementy naszych wycieczek. Oferujemy organizację dla firm, dla grup zorganizowanych. Tylko z nami poznacie prawdziwe Bieszczady!
Wycieczki na Połoniny, wyjazdy do Lwowa i na Węgry, Traperskie Wyprawy, wyjazdy samochodami terenowymi, loty szybowcami – pakiet ofert jest bogaty.
Zapraszamy więc wszystkich chętnych, którzy chcą poznać smak przygody, zakosztować prawdziwego survivalu, odpoczywać na łonie natury w hotelu pod "tysiącami gwiazd".
Czekamy właśnie na Ciebie – wystarczy jeden telefon.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a