Fizjo-Sport

FIZJO-SPORT to firma edukacyjno-szkoleniowa, która działa w branży medycznej. Posiadamy wyłączność na szkolenia z metod Kinetic Control oraz Performance Stability, które zyskują coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy. Stawiamy na nowatorski system oceny i treningu ruchu mający szansę stać się nową podstawą terapii w następnym dziesięcioleciu. Naszym celem jest nauczanie metod zapewniających większą skuteczność w leczeniu dysfunkcji ruchu oraz stawianiu trafnych diagnoz stanowiących podstawę procesu rehabilitacji i fizjoterapii.

Nasze szkolenia kierujemy do fizjoterapeutów, lekarzy ze specjalizacją w rehabilitacji i ortopedii, rehabilitantów, osteopatów, chiropraktyków, trenerów, terapeutów zajęciowych, instruktorów i studentów, którzy ukończyli przynajmniej 3 lata studiów.

W 2010 i 2011 roku nasze szkolenia zostały akredytowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii (PTF) oraz Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej (PTTS), z którym mamy w planach intensywną współpracę. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (pod nr ewidencyjnym: 2.18/00155/2010). Ponadto szkolenia KC i PS posiadają akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Sportowej (BASRaT), Hiszpańskiego Stowrzyszenia Fizjoterapeutów i Osteopatów oraz Uniwersytetu Keele w Anglii, dzięki czemu realizując szkolenie KC lub PS istnieje możliwość uzyskania europejskich punktów ECTS.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a