Wypożyczalnia samochodów i stacja paliw MaxTrans Mielec

Wypozyczalnia Samochodow Mielec

Tania i sprawdzona wypożyczalnia samochodów z miasta Mielec

Wynajem samochodów osobowych to usługi jakie chcielibyśmy Państwu zaoferować. To doskonała oferta w przypadku gdy po prostu potrzebują Państwo samochodu na krótki lub dłuższy termin. Współpracujemy z ubezpieczeniami. Jeżeli Twój samochód uległ uszkodzeniu, masz auto unieruchomione u mechanika – zapraszamy. Przyjdziemy z pomocą. Bogata oferta, małe, średnie i duże pojazdy pod wynajem. Auta 3 i 5 osobowe. Różne opcje wyposażenia w tym automatyczne i manualne skrzynie biegów.

Jeżeli Mielec i usługi rent a car to tylko w car rental MaxTrans

Nasza oferta skierowana jest także dla osób z Tarnobrzega. To bowiem wypożyczalnia aut Tarnobrzeg i okolice w ofercie car rental. Lub po prostu jeżeli wybierają się Państwo do miasta Mielec na zwiedzanie okolic czy miasta zapraszamy po wynajem auta dla siebie.

Niewątpliwie najciekawszą jednak opcją i ofertą dla osób z Tarnobrzega okażą się zapewne busy. Oferujemy wynajem busów na prawo jazdy B. Są to 9-cio osobowe pojazdy na wynajem. Idealne pod wyjazdy rodzinne, ze znajomymi czy to na wakacje, ferie, narty. Pod każde okoliczności nasze auta stanowią zarówno ekonomicznie jak również praktycznie korzyści bez dodatkowych uzasadnień. Dlatego jeżeli chcesz spędzić fajnie czas ze znajomymi, rodziną. Nie zwlekaj! Wynajem busa dla Ciebie

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a