Transport Polska

Firma usług transportowych, która działa na terenie całego kraju. Najciekawszą ofertą jest tania, atrakcyjna taksówka, która dowiezie Cię w wybraną lokalizację szybko i bezpiecznie. Dyspozytornia korzysta z najnowocześniejszych taksówek najwyższej jakości oraz zatrudnia najbardziej doświadczonych kierowców. Profesjonalizm tej korporacji przekłada się na zaufanie klientów z całej Polski. Warto wspomnieć, że jest to całodobowe taxi.

Inną wartą zauważenia usługą tej firmy są tanie przeprowadzki. Oferta jest ustalana do indywidualnych potrzeb klienta. Szybko i bezpiecznie transportują i rozładowują sprzęt RTV/AGD, meble oraz inne większej wagi przedmioty. Wybór tej oferty zaoszczędzi klientowi większą ilość czasu. Gwarantują bezpieczeństwo i jakość realizowanych usług. 

Należy wspomnieć też o nowoczesnej wypożyczalni samochodów na śluby oraz inne wyjazdy, czy uroczystości. W swoim zapleczu firma posiada nie tylko najwyższej jakości auta, ale również busy samochodowe i dostawcze. 

Jeśli zdarzy się wypadek lub inna nieprzyjemna sytuacja na drodze, należy skorzystać z autoholowania, które oferuje ta korporacja, w zakresie oferty pomocy drogowej.

Firma cieszy się pozytywnymi opiniami internautów oraz satysfakcją klientów, dlatego zamówienia usług transportowych tej firmy są wysokiej klasy.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 2 głosy

Godziny otwarcia

Poniedziałek0:00-24:00
Wtorek0:00-24:00
Środa0:00-24:00
Czwartek0:00-24:00
Piątek0:00-24:00
Sobota0:00-24:00
Niedziela0:00-24:00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a