Tanie meble kuchenne i kuchnie Mielec

Monada Logo

Twoje wymarzone kuchnie na wymiar

Nowoczesne kuchnie, klasyczne i inne wzornictwa

Firma Monada-Meble z Tuszowa Narodowego k. Mielca oferuje Państwu doskonałe kuchnie na wymiar. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło zaowocować bogatym portfolio. Posiadamy ogromne doświadczenie w różnorodnych stylach. Płynnie potrafimy realizować piękne, frezowane, oparte na detalach kuchnie na wymiar ale również proste, minimalistyczne wzornictwa.

Bogata oferta dekorów, doradztwo, pomiar, projekt, realizacja i montaż. Pełna kompleksowa obsługa od początku do końca. Stosujemy tylko markowe, sprawdzone rozwiązania i systemy mechaniczne. Identycznie fronty, korpusy, blaty – sprawdzone materiały, niezawodne połączenia.

Szafy, zabudowy, garderoby

Wyżej wspomniane kuchnie i meble kuchenne stanowią domenę firmy. Jednak ogólnie preferujemy wykończenia całych domów, wnętrz, mieszkań zatem realizujemy również garderoby, szafy wolnostojące, wnękowe, do zabudowy, w tym meble w zabudowie. To przeważnie funkcjonalne i pojemne rozwiązania w oparciu o zachowanie stylistyki, wzornictwa. 

Meble biurowe, do łazienki i inne

Z racji tego iż posiadamy kompleksową wiedzę w tematyce. W ofercie firmy znajdują się także takie bogate realizacje jak meble na wymiar do biur, łazienek oraz innych pomieszczeń. Właściwie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, adaptacja poddaszy, skosy.

Stylistyka modern, loft, scandinavian, glamour i inne rodzaje mebli zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Zapraszamy do współpracy

Monada-Meble • Meble na Wymiar Mielec i okolice

Tuszów Narodowy 286, 39-332 Tuszów Narodowy

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Godziny otwarcia

Poniedziałek8:00-17:00
Wtorek8:00-17:00
Środa8:00-17:00
Czwartek8:00-17:00
Piątek8:00-17:00
Sobota8:00-14:00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a