RDZA

RDZA jest niezależnym i autorskim projektem rzeszowskich gastronomów, opartym o wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu restauracji, pubów i klubów oraz usług zewnętrznych dla branży HORECA.
Projekt, który obecnie Państwo oglądają, narodził się w 2015 roku i rozwijany jest permanentnie dla wygody naszych gości, jak również doskonalenia zakresu usług i serwisu. Idea towarzysząca jego twórcom, od samego początku zakładała stworzenie miejsca unikalnego, subtelnego, lecz zauważalnego i wyraźnego na mapie gastronomicznej regionu.

Całości dopełnia muzyka i klimat wnętrz, zbudowany na kanwie naturalnych materiałów, w tym prawdziwej, żywej… rdzy… w zamyśle skierowany jest on do amatorów rustykalnych wnętrz oraz smakoszy dań i napojów z amerykańskim akcentem w tle.
Obecnie RDZA to marka gastronomiczna dla inwestorów z pasją, nastawionych na konsekwentną realizacje celów i gości potrafiących docenić jakość produktów oraz serwisu.

Wszystkich pasjonatów gastronomii, zainteresowanych nabyciem działającego lub otworzeniem własnego lokalu w formacie franczyzowym RDZA, zapraszamy do kontaktu.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Godziny otwarcia

Poniedziałek11-01
Wtorek11-01
Środa11-01
Czwartek11-01
Piątek11-03
Sobota11-03
Niedziela11-01

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a