Pat-Com

Mamy bardzo bogate doświadczenie w serwisowaniu radiotelefonów CB i sprzętu krótkofalarskiego. Posiadamy na miejscu większość części zamiennych do radiotelefonów, co znacznie skraca czas naprawy, który i tak staramy się by był możliwie jak najkrótszy. Nie zlecamy napraw innym firmom !!!

Na mandaty radę mamy , cb radio zakładamy . CB Radio zostało uznane za najlepszy środek do komunikowania się dla kierowców . Jest to jedyne urządzenie które można legalnie używać w czasie jazdy na całym świecie , i nie ma żadnych dodatkowych opłat , ani abonamentów . CB Radio – Radiokomunikacja profesjonalna i amatorska – Sklep – Naprawa – Montaż – Serwis – Komis – wszystko w jednym miejscu .Radiotelefony – CB Radia wszystkich firm. Naprawy expresowe – 15 minut .

Wykonujemy tuning radia poprawiający zasięg . Kupujemy zepsute cb radia , na części . W sprzedaży wiele typów anten do CB Radia firm ( Lem – Midland – President – Sirtel – Sirio i inne ) Podstawy magnetyczne i wszelkiego rodzaju uchwyty do montażu anten samochodowych Zasilacze stabilizowane 13,8V od 2A do 50A Reduktory napięcia 24V-12V od 6A do 20A oraz inne na zamówienie Wzmacniacze mocy – reflektometry i drobny osprzęt Głośniki – tuby PA – łączówki – przewody antenowe – anteny stacjonarne

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a