Noclegi u Mirosławy

Bieszczady – to jeszcze najczystsza i najbardziej urokliwa kraina na pograniczu Polski, Słowacji i Ukrainy. Kraina, którą wszyscy znamy, o której często myślimy, w której byliśmy. A jeśli ktoś jeszcze tu nie był, a kocha góry, dziką przyrodę, piękne krajobrazy … niech się już pakuje i przyjeżdża.
U nas oferta noclegu dla turystów, którzy pragną przebywać, wędrować i wypoczywać w Bieszczadach, a dokładnie w niewielkiej ale atrakcyjnej miejscowości Cisną.

Nasza oferta:
– duży, wygodny pokój na poddaszu do 6 miejsc noclegowych. Przy pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, internet wi-fi ( oferta całoroczna ).
– dwa pokoje 2-osobowe i jeden 4-osobowy w domku letniskowym. Przy każdym pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, internet WiFi ( oferta w sezonie letnim ).

Ponadto:
– grill wolno stojący i pod wiatą
– możliwość rozpalenia ogniska
– miejsce na samochód
– możliwość rozbicia namiotu

Budynek usytuowany w centrum Cisnej. Miejscowości zewsząd otoczonej wysokimi zalesionymi szczytami co sprawia specyficzny mikroklimat i jest doskonałą bazą wypadową w wyższe partie Bieszczad.

W okolicy:

– rzeka Solinka
– Jezioro Solińskie ok. 20 km
– kolejka wąskotorowa "Bieszczadzka Ciuchcia"
– bar "Siekierezada"
– wejścia na szlaki turystyczne
– stadniny koni
– trasy rowerowe
– wyciąg narciarski

Doskonałe warunki do odpoczynku w ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z przyrodą oraz uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. A gdy przyjedziesz tu raz, będziesz wracał tu zawsze by w bieszczadzkiej głuszy naładować wyczerpane codziennym życiem … "baterie".

Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia u nas urlopu, wolnego czasu czy weekendu.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a