Klima Expert – Klimatyzacje Wentylacje

Klima Expert

Instalacje sanitarne na Podkarpaciu 

Klima Expert jest firmą z wieloletnim doświadczeniem świadcząca swoje usługi na terenie wszystkich największych miast Podkarpacia: Rzeszowa, Mielca, Krosna, Dębicy, Sanoka, Tarnobrzegu i Przemyśla. Swoją działalność opierają na wszelkiego rodzaju usługach wszelkich rodzajów instalacji sanitarnych, w tym:

  • Klimatyzatory,
  • Systemy wentylacyjne,
  • Osuszacze powietrza,
  • Odświeżacze powietrza,
    Pompy ciepła,
  • Centralne odkurzacze.
    Innowatorskie podejście jest główną zaletą przy projektowaniu, wdrażaniu, montowaniu i konserwacji w/w instalacji.

Montaż i serwis klimatyzacji Podkarpacie

W ofercie montaż i serwis klimatyzacji w Rzeszowie i innych miastach podkarpacia. Proponowane urządzenia klimatyzacyjne to produkty renomowanych firm, które nie mają równych w branży klimatyzatorów – Mitsubishi, Haier, Fujitsu.

Urządzenia wentylacyjne Rzeszów 

W asortymencie Klima Expert znajduje się także szeroki wybór urządzeń wentylacyjnych do pomieszczeń użytkowych, biurowych i lokali mieszkalnych. Sprawdzają się one zarówno w firmach przemysłowych, jak i eleganckich biurach i mieszkaniach.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie

W ofercie firmy znajdują się również panele fotowoltaiczne. Dzięki nim zapomnisz o rachunkach za prąd. Kompleksowy projekt instalacji i wykonanie uniezależni Cię od Twojego dostawcy prądu i pozwoli samemu produkować prąd w firmie lub gospodarstwie domowym. Instalacje głównie w Rzeszowie, ale i innych miastach podkarpacia.

 

Uwagę należy zwrócić również na oferowane w firmie pompy ciepła. Ich użycie sprawi, że rachunki za ogrzewanie zostaną znacząco zredukowane w porównaniu z innymi popularnymi typami ogrzewania domu.

Pełną ofertę firmy znajdą Państwo pod adresem klima-expert.pl.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 2 głosy

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a