Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów ZUZMAK i Partnerzy Sp. p.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów ZUZMAK i Partnerzy Sp. p. powstała w roku 2010 i stanowi kontynuację praktyki zawodowej prowadzonej uprzednio przez radcę prawnego Arkadiusza Zuzmak w ramach Kancelarii Radców Prawnych M. Taradajko-Zuzmak, A. Zuzmak S.C założonej w roku 2004.

W celu zapewnienia Klientom pełnego spektrum usług obejmujących także karnoprawny aspekt prawa gospodarczego do współpracy z Kancelarią w charakterze Partnera został zaproszony adwokat Łukasz Trznadel

Klientami Kancelarii są spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje, zakłady opieki zdrowotnej, indywidualni przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne.

Zespół pozostawiony do dyspozycji naszych Klientów to dwóch Partnerów oraz 7 prawników. Łącznie stała kadra Kancelarii liczy 10 osób, w tym 9 prawników. Kancelaria pozostaje w ścisłej współpracy z innymi wykwalifikowanymi prawnikami spoza Kancelarii, jak również specjalistami z innych dziedzin m.in. uprawnionymi geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy także sprawne i dogodne dla naszych Klientów dokonywanie czynności wymagających obecności notariusza.

Na życzenie Klienta zapewniamy udział prawników Kancelarii posługujących się biegle językiem angielskim podczas bezpośrednich kontaktów, jak również sporządzamy i opiniujemy wszelkie wymagane dokumenty w języku angielskim. Zapewniamy również możliwość sporządzania dokumentów w języku niemieckim.

W celu utrzymywania wysokich standardów świadczonych usług prawnych udostępniamy naszym Klientom system informatyczny umożliwiający monitorowanie w trybie on line spraw prowadzonych przez Kancelarię na rzecz danego Klienta.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a