Kancelaria Adwokacka adwokat Artur Ślemp

„ DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS” – Daj mi fakt, a dam ci prawo.

Kancelaria Adwokacka Artura Ślemp zapewnia opiekę prawno-doradczą w biznesie oraz w sprawach życia codziennego. Działamy skutecznie na terenie Podkarpacia ale mamy również odnotowane sukcesy na terenie całej Polski.

Priorytetem Kancelarii jest rozwiązywanie problemów prawnych klientów, dzięki skutecznej  strategii procesowej i zaangażowanie się we wszystkie przyjęte sprawy. Podstawą naszej strategii działania jest rzeczowa analiza faktów i prawa.

Reprezentujemy Klientów w  postępowaniach sądowych, sporządzamy pisma procesowe, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach, dochodzimy roszczeń odszkodowawczych, udzielamy porad i konsultacji prawnych. Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej z wielu dziedzin prawa, a w szczególności z prawa rodzinnego, spadkowego, karnego.

Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań prawnych, pełną dyspozycyjność, sumienne i terminowe prowadzenie spraw. Poprzez poszerzanie zdobytej wiedzy oraz nabywaniu nowych doświadczeń, a także współpracy z innymi kancelariami prawniczymi ciągle podnosimy poziom świadczonych usług aby jak najlepiej reprezentować interesy naszych klientów.

Potrzebujesz pomocy adwokata  przy rozwodzie, sprawie spadkowej albo w innej sprawie?

Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej za pośrednictwem systemu Casum.pl.

Doświadczeni prawnicy odpowiedzą na Twoje pytania bardzo prostym i czytelnym językiem.

Twoja ocena: 5
Ocena firmy: 5 - 9 głosów

Godziny otwarcia

Poniedziałek9.00 - 17.00
Wtorek9.00 - 17.00
Środa9.00 - 17.00
Czwartek9.00 - 17.00
Piątek9.00 - 17.00

Opinie o firmie

  1. Opinią tą chciałbym podziękować za poprowadzenie sprawy karnej. Solidny i konkretny adwokat, któremu warto powierzyć swoją sprawę. Postępowanie zakończone pomyślnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam.

    Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a