JP Construction

Firma JP Construction oferuje usługi w zakresie wykańczania wnętrz. Specjalizujemy się w maszynowej aplikacji gładzi gipsowych, malowaniu natryskowym oraz montażu systemów suchej zabudowy. Posiadamy profesjonalny sprzęt: agregaty tynkarskie, szpachlarskie i malarskie, które pozwalają nam na szybkie i dokładne wykonanie powierzonych robót.

Miejsce wykonywania działalności to głównie województwo podkarpackie, a w szczególności Rzeszów i jego okolice. Satysfakcja klientów i najwyższa jakość wykonanych usług to nasze priorytety. Klientami JP Construction są nie tylko osoby prywatne ale również firmy, generalni wykonawcy i deweloperzy.

Gwarantujemy usługę najwyższej jakości, w dobrej cenie, wykonaną w terminie, zgodnie z ustaleniami i wymaganiami klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Korzystamy z nowoczesnych technologii, do prac używamy nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Wstępną wycene i kosztorys, w oparciu o podany przez inwestora zakres robót, wykonujemy bezpłatnie. Prace wykonywane są sprawnie i rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi normami.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Godziny otwarcia

Poniedziałek6:00-22:00
Wtorek6:00-22:00
Środa6:00-22:00
Czwartek6:00-22:00
Piątek6:00-22:00
Sobota6:00-22:00
Niedziela6:00-22:00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a