Insekt Killer

Usługi DDD w Rzeszowie, województwie podkarpackim i małopolskim

InsektKiller to firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz ozonowania. Świadczy usługi na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Dzięki częstym szkoleniom technicy mają bogatą wiedzę na temat najnowszych sposobów walki ze szkodnikami. Firmę cechuje indywidualne podejście do klienta, każdemu proponują działania, które w danym przypadku przyniosą najlepsze rezultaty.

 Środki stosowane przez firmę są najwyższej jakości, dzięki czemu nie pozostawiają smug na ścianach oraz rzeczach osobistych i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Dostęp do najskuteczniejszych rozwiązań gwarantuje współpraca z największymi dystrybutorami środków owado i grzybobójczych. Po wykonaniu usługi dla klienta pozostawiony jest protokół, który posiada informacje o tym, jaki środek został zastosowany. Samochody, którym poruszają się pracownicy, są nieoznakowane co daje pełną anonimowość. 

Usługi są świadczone dla osób prywatnych, firm, instytucji, gmin, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych i innych. Wszystkie prace przeprowadzane są zgodnie z zasadami BHP i z bezpieczeństwem dla środowiska. 

Szczegółowe informacje na temat firmy dostępne pod adresem https://insektkiller.pl/.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Godziny otwarcia

Poniedziałek7:00-22:00
Wtorek7:00-22:00
Środa7:00-22:00
Czwartek7:00-22:00
Piątek7:00-22:00
Sobota7:00-22:00
Niedziela7:00-22:00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a