Hotel Solny Bieszczady

Solny Hotel w Bieszczadach

Solny Hotel w Bieszczadach to wyjątkowe miejsce oferujące komfortowe noclegi w pięknych polskich górach. Obiekt przystosowany jest do gości indywidualnych, gości biznesowych, grup oraz rodzin z dziećmi. Tuż przy restauracji znajduje się sala zabaw dla dzieci, dzięki której podczas posiłków nie musimy martwić się, że nasze pociechy będą się nudzić przy stole. 

Hotel organizuje wieczory klimatyczne przy ognisku i regionalnej muzyce, które idealnie relaksują po całym dniu wędrówki po bieszczadzkich szlakach. Na terenie obiektu dostępnych jest wiele atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych. To między innymi strefa zabaw, strefa relaksu-sauny, strefa fitness, czy wypożyczalnia rowerów górskich.

Dla wymagających gości Solny w ofercie przewidział ekskluzywne apartamenty z kominkiem oraz basenem. Do dyspozycji gości jest 6 apartamentów, które pomieszczą do 4 osób. Dla grup zorganizowanych, szkół oraz firm idealne będą komfortowe pokoje o metrażu nawet do 28m2. 

W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się Majdan, z którego możemy pojechać Bieszczadzką Kolejką Leśną pod samą granicę w Balnicy, oglądając przepiękny krajobraz oraz nierzadko spotykając dzikie zwierzęta. Na miejscu możemy zaopatrzyć się w owoce leśne, miody lub sery sprzedawane przez miejscowych.

Bieszczadzki hotel przewiduje różnego rodzaju pakiety wypoczynkowe na święta lub szczególne okazje. Znajdziemy między innymi pakiety dla seniorów, pakiet romantyczny, wakacje w bieszczadach, sylwester w Bieszczadach, majówka w Bieszczadach, wypożyczalnia rowerów górskich. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą Hotelu na stronie www.solny.com.pl.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a