Grupa Solo

Okna, drzwi, bramy, ogrodzenia – Grupa Solo Grupa Solo jest na chwilę obecną firmą wiodącą prym w południowo-wschodniej części Polski, zajmują się produkcją okien PVC, jak również dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej o najwyższej jakości. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam opracowywać produkty, które spełniają najwyższe normy i zadowalają gusta najbardziej wybrednych klientów. Nasza ciężka praca powoduje zadowolenie odbiorców, a także sprawia, iż jesteśmy rozpoznawalną marką, o czym świadczą liczne nagrody przyznawane naszej firmie. Staliśmy się potentatem w dystrybucji materiałów budowlanych dzięki czemu, staramy się ciągle poprawiać jakość naszych produktów. Stawiamy przed sobą coraz to nowe cele i wyzwania.

Obsługujemy takie miasta, jak: Stalowa Wola, Rzeszów, Kraków, Nowy Sącz, Pruszków, Warszawa, choć otwarci jesteśmy na nowe rynki produkcji.

Okna, drzwi, bramy i ogrodzenia proponowane przez naszą firmę są najwyższej jakości! Od konkurencji odróżnia nas bardzo elastyczne podejście do współpracy w zakresie partnerów handlowych, jak również klientów indywidualnych, którzy odwiedzają nasze salony. Potrafimy dopasować się do zmieniającej się sytuacji, dzięki czemu odnotowujemy stały wzrost udziału w produkcji stolarki, nawet w trudnych czasach osłabionej koniunktury gospodarczej. Swój zapał inwestujemy w innowacyjność, dzięki czemu nasza firma systematycznie się rozwija. To dzięki nowym pomysłom potrafimy się odnaleźć w różnych sytuacjach.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a