BOSQO

Czym się zajmujemy:
BOSQO Badania, analizy, ewaluacja – Odpowiedzi na pytania

Chcesz wiedzieć, czy Twoje przedsięwzięcie ma szansę na powodzenie, czy odniesiesz sukces?
A może planujesz wdrożyć nowy produkt, projekt, usługę lub procedurę i jesteś ciekaw potencjalnych korzyści, zagrożeń, opinii? Szukasz odpowiedzi na pytanie czy konkretne działania w firmie doprowadzą do zamierzonego celu, chcesz zdiagnozować problemy, przeszkody, jakie mogą pojawić się przy realizacji planu? Potrzebujesz diagnozy i argumentów, by przekonać Innych do efektywnej współpracy? Potrzebujesz wiedzy na temat prowadzonego przez Ciebie projektu, którą dostarczyć Ci może odpowiednio przeprowadzona ewaluacja?
Jesteśmy pracownią oferującą usługi badawcze i analityczne. Nasza praca zaczyna się na etapie rozmów z Klientem i dotyczy poznania jego potrzeb oraz planów, a także zdefiniowania celów. Budowa narzędzia, pozyskiwanie danych i ich analiza prowadzą w efekcie do stworzenia raportu końcowego i prezentacji wyników. Na tym jednak nie koniec. Dodatkowo – nasi Klienci – otrzymują wskazówki w postaci „dobrych praktyk”, których wdrożenie ma za zadanie wspierać rozwój firmy.
Realizujemy badania ilościowe i jakościowe, badania ad hoc, prowadzimy badania wewnętrzne firm oraz badania ewaluacyjne i analizy danych zastanych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie oraz ze szczególną dbałością dzieląc się przy tym wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem z naszymi Klientami.

BOSQO Marketing i PR – Pomysły z sukcesem

Masz firmę? Realizujesz projekt? Chcesz aby inni dowiedzieli się o Tobie?
Jeśli chcesz, by Twoje przedsięwzięcie odniosło sukces – zakomunikuj o nim światu. Sukces, to oprócz pomysłu także marketing i public relations. Marketing to komunikacja z otoczeniem. Odpowiednio prowadzona pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu. Public relations to konkretne działania w komunikacji z otoczeniem związane z budową wizerunku firmy. Potrzebujesz świeżych pomysłów, skutecznej identyfikacji, trafionych haseł, dobrego wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Powierz nam jako outsourcing obsługę marketingową i PR Twojego przedsięwzięcia – wyłowimy Cię z tłumu i pokażemy Światu.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 4 - 1 głos

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a