Adwokat Rzeszów Krzysztof Kopciuch

Krzysztof Kopciuch to doświadczony adwokat, który prowadzi swoją kancelarię adwokacką od 2013 roku na terenie Rzeszowa i Lubaczowa. Świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się  w sprawach z zakresu prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego. Reprezentujemy klientów  w sprawach odnośnie dochodzenia roszczeń na skutek wypadków komunikacyjnych oraz  odszkodowań za błędy lekarskie. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi : rozwiązania małżeństwa (rozwód, separacja), alimentów, władzy rodzicielskiej, podziału wspólnego majątku,  Rzetelnie reprezentujemy naszych klientów, świadcząc merytorycznie usługi najwyższej jakości. Podchodzimy do klientów indywidualnie, z ogromem empatii i obiektywizmu.

Kancelaria adwokacka Krzysztofa Kopciucha która jest prowadzona na terenie Rzeszowa i Lubaczowa, została założona w 2013 roku. Od lat obsługuje swoich klientów zarówno indywidualnych jak i podmioty gospodarcze, w zakresie prawa

– karnego

– cywilnego

– administracyjnego

– rodzinnego

Z wielkim sukcesem prowadzimy sprawy odszkodowawcze i reprezentujemy naszych klientów przed Sądem w sprawach prawa rodzinnego : rozwód, separacja, ustalenie alimentów, podział majątku, ustalenie kontaktu z dzieckiem. Podchodzimy do naszej pracy z ogromną starannością i rzetelnością a do naszych klientów  z empatią i obiektywizmem. Zapewniamy profesjonalną pomoc, terminowość i elastyczność. Z uwagi na duże doświadczenie jako adwokat, prowadzimy również szkolenia dla firm. W łatwy i dogodny sposób przekazujemy wiedzę odnośnie  trudnych zagadnień prawnych. 

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 2 głosy

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09.00-17:00
Środa09.00-17.00
Czwartek09.00-17.00
Piątek09.00-17.00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a